Команда
Тимофій Бадіков, виконавчий директор ГС “Коаліція за вакцинацію”. Національний експерт з питань eHealth та громадського здоров’я.
Залучений до розробки національної Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики. Бере участь у адвокації питань імунопрофілактики на національному та регіональному рівнях.
Сергій Завадський, Голова Ради ГС “Коаліція за вакцинацію”, керівник Департаменту міжнародних зв’язків (International Relations Department).
За плечима у Сергія величезний успішний досвід громадської та благодійної діяльності, зокрема, у напрямку імунопрофілактики. Значний внесок очолюваного ним Національного комітету Поліо Плюс в Україні (Ротарі) у подолання спалаху поліомієліту 2015-2016 рр. високо оцінили національні та міжнародні партнери. Сергій Завадський є одним з тих, хто стояв у витоків створення Коаліції за вакцинацію, коли у 2018 році стейкхолдери імунізації уклали Меморандум про співпрацю.
Федір Лапій, кандидат медичних наук, доцент. Головний експерт Національного порталу з імунізації.
Доцент кафедри педіатрії, імунології, інфекційних та рідкісних захворювань Міжнародного Європейського Університету.
Голова Національної Технічної Групи Експертів з Імунопрофілактики (НТГЕІ).
Член Європейської Технічної Консультативної Групи Експертів з імунізації (ETAGE).
Член правління Української Академії Педіатричних Спеціальностей (УАПС), голова комітету з вакцинації.
Член правління Всеукраїнської Асоціації Дитячої Імунології.
Член Європейського Товариства з Дитячих Інфекційних Хвороб (ESPID). Голова правління «Батьки за вакцинацію». Консультант з вакцинації проти COVID-19 у спільних проєктах Світового банку та МОЗ України.
Ірина Андріяш, членкиня Директорату ГС “Коаліція за вакцинацію”.
Співзасновниця та членкиня Правління ГО “Батьки за вакцинацію”. З 2015 року займається просвітницькою роботою серед населення щодо важливості імунопрофілактики.
Постійна учасниця організації та впровадження проєктів за напрямком вакцинопрофілактики, а саме “Стоп Поліо”, “Український тиждень імунізації”, “Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою та їх виконання в Україні”, пілотний проєкт зі збільшення масштабів вакцинації від COVID-19 серед літніх людей у сільській місцевості, “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” тощо.
Олена Кукуєвицька, менеджер проєктів ГС “Коаліція за вакцинацію”, членкиня Директорату громадської спілки.
З 2015 року займається громадською діяльністю в напрямку вакцинації та громадського здоров’я. В період спалаху поліомієліту у 2015-2016 рр. була координатором Національного комітету Поліо Плюс (Ротарі в Україні). Брала активну участь у менеджменті та координації проєктів ГС “Коаліція за вакцинацію” з адвокації на підтримку стратегії та Дорожньої карти вакцинації проти COVID-19 та їх впровадження в Україні, проєкту з транспортування мобільних бригад із вакцинації до пацієнтів у важкодоступних населених пунктах в Україні, проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я”.
Марія Калмикова, головна редакторка Національного порталу з імунізації.
В минулому антивакцинаторка, зараз – керівниця регіонального осередку ГО “Батьки за вакцинацію”, медична журналістка, модераторка Фейсбук-спільноти “Вакцинація: питання та відповіді”.
Наталія Гриньова, лікарка, педіатр, дитячий імунолог, епідеміолог, очолює Вінницький осередок ГО “Батьки за вакцинацію”.
У 2005 році пройшла спеціалізацію з дитячої імунології, де Федір Лапій, Алла Волоха та колеги імунологи-вакцинатори чудово пояснили, що вакцинація – це профілактика інфекційних захворювань та захист від ускладнень після перенесеної хвороби, запобігання смерті.
Переконалася в цьому особисто, коли під час вагітності перехворіла на важкий грип (була не вакцинована) і ледь не втратила дитину. Відтоді активно вакцинує себе й рідних.
Наталія Гриньова зараз є тренером з вакцинації ВООЗ та ЮНІСЕФ, на одному із таких навчань вона познайомилась із представниками ГО “Батьки за вакцинацію”. Згодом почалась активна співпраця із цією ГО та ГС “Коаліція за вакцинацію”.
Сьогодні Наталія Гриньова працює лікарем епідеміологом Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, відділу імунопрофілактики.
Надія Шубала, сімейний лікар, лікар імунолог, член ГС “Коаліція за вакцинацію”.
З 2015 року працює з дітками та дорослими, як сімейний лікар. З 2024 працює імунологом. Має активну позицію щодо питань вакцинації дорослого та дитячого населення. Є членом ГС «Коаліція за вакцинацію», ГО «Батьки за вакцинацію», член АСМУ, «ВАДІ». Бере активну участь у комунікаційній діяльності у сфері охорони здоровʼя та громадського здоровʼя.
Надія Некрилова, юрист, аналітик з питань громадського здоров’я та вакцинації. З 2021 року працює в сфері охорони здоров’я.
За цей час здійснювала юридичний супровід закладу охорони здоров’я, в тому числі процесів отримання на обласному рівні та розподілу на рівень закладів вакцин та імунобіологічних препаратів, аналітику та аудит вакцинальної кампанії проти COVID-19 в Одеській області.
Брала активну участь в питаннях планування та організації вакцинальної кампанії від СOVID-19 та інших інфекційних захворювань в Одеській області в частині нормативно-правового та аналітичного забезпечення.
Брала участь в зборі аналітичних і статистичних даних та створенні проєкту плану спроможної мережі Одеського регіону.
З 2024 року є аналітиком ГС «Коаліція за вакцинацію», здійснювала збір та обробку даних щодо стану вакцинопрофілактики у фокусних громадах областей в межах реалізації проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Впевнена, що вакцинація – це запорука здоров’я спільноти та створення безпечного простору для життя.
Анна Карпова, Агент змін з вакцинації, членкиня ГО “Батьки за вакцинацію” з 2018 року (Харківська команда).
Брала участь в організації круглого столу в Харківській ОДА в рамках проєкту «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою та їх виконання в Україні». З 2022 року активно бере участь у реалізації проєктів у сфері громадського здоров’я, зокрема була регіональною координаторкою проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” у Київській та Черкаській областях.