Анонс. Науково-практична конференція з питань імунопрофілактики в Тернопільській області
Науково-практична конференція “Актуальні питання імунопрофілактики в Тернопільській області”
Запрошуємо до участі медичних працівників закладів охорони здоров’я первинної ланки Тернопільської області:
- Лікарські спеціальності: загальна практика – сімейна медицина, педіатрія, терапія, а також організація та управління охорони здоров’я, епідеміологія, імунологія
- Спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою: Лікувальна справа, Акушерська справа, Сестринська справа.
Формат проведення: онлайн (дистанційна участь у режимі реального часу) на платформі Національного порталу з імунізації.
Дата та час проведення: 14 лютого 2024 року, 12.00 – 17.00 год.
Захід з нарахуванням балів БПР, 5 балів за участь при 80% правильних відповідей на тест за матеріалами онлайн заходу.
Мета заходу: надати достовірні та актуальні дані про рутинні та рекомендовані щеплення, включно зі щепленнями проти COVID-19, про користування інструментами електронної системи охорони здоров’я та особливості комунікації з різними категоріями пацієнтів для їх подальшого якісного консультування з метою збільшення охоплення декларантів щепленнями.
Програма заходу:
- Вступне слово
- Презентація проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Національний портал з імунізації. Поширення поліграфії з промоції вакцинації (Шубала Надія Ярославівна, регіональний координатор проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” від ГС “Коаліція за вакцинацію” у Тернопільській області, членкиня ГС “Коаліція за вакцинацію”, сімейний лікар)
- Рутинні та рекомендовані щеплення (Лапій Федір Іванович, голова Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики)
- Ефективні комунікації з питань вакцинації із різними цільовими аудиторіями (Гриньова Наталія Євгенівна, лікар- епідеміолог, відділу імунопрофілактики Вінницького ОЦКПХ МОЗ України, керівник Вінницького обласного осередку ГО “Батьки за вакцинацію”).
- Використання інструментів НСЗУ. Дієвий алгоритм перерозподілу вакцин в межах області між закладами первинної ланки. Оформлення придбання вакцини на громаду місцевою владою з її коштів. Медичні довідки і вакцинація. (Олександр Заіка, керівник програми імунізації, МОЗ України).
- Понад 95% вакцинованих дітей або рецепт особливого супу із секретних складників (Данильчук Михайло Петрович, Сімейний лікар, лікар УЗД, підприємець, фасилітатор Груп Рівних член “Академії сімейної медицини України”)
- Запитання та відповіді.
- Про порядок проведення підсумкового контролю набутих знань та компетентностей.
Для участі в науково-практичній конференції просимо заповнити реєстраційну форму, розміщену нижче. Участь безкоштовна. За один день до проведення заходу Ви отримаєте запрошення на зазначену Вами електронну пошту.
Організатор заходу: ГС “Коаліція за вакцинацію”
Захід проводиться у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Одеській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській областях в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров`я» .
Слідкуйте за анонсами.
Всі бажаючі зможуть переглянути запис вебінару в архіві розділу “Вебінари з вакцинації для ЦПМСД”
Проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я – ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії, а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» на підтримку Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я України.
Для участі заповніть реєстраційну форму, розміщену за посиланням